Konzultace poradenství

Projektování rodinného domu

Projekt rodinného domu

PROIN s.r.o.

Projekce a realizace staveb rodinných domů

PROIN s.r.o. konzultace a poradenství při stavbě rodinných domů

Potřebujete poradit se stavbou rodinného domu? Nevíte jak vyřídit stavební povolení pro stavbu rodinného domu? Chcete řešit postup při stavbě svého rodinného domu a nevíte jak na to? Chcete řešit postup při realizaci rekonstrukce rodinného domu a nevíte jak dál? Neváhejte nás kontaktovat, nebo firmu PROIN - projekce a realizace staveb s.r.o. přímo navštivte.

Rádi Vám pomůžeme při:

- výběru vhodného pozemku pro stavbu
- výběru projeku stavby rodinného domu
- výstavbě rodinného domu
- výběru projekce a stavbě rodinného domu na klíč
- rekonstrukci, přestavbě rodinného domu
- realizaci vašich nápadů, požadavků
- opravě fasád
- zateplení staveb a rodinných domů

Chceme zdůraznit, že jsme připraveni vyřešit Vaše záměry komplexně tzn. od zpracování architektonické studie přes zabezpečení stavebního povolení až po předání klíče od Vašeho nového rodinného domu .

V dodavatelském způsobu stavby rodinného domu firmou PROIN - projekce a realizace staveb s.r.o. vidíme jednoznačnou výhodu pro zákazníka a to zejména v tom, že za dodávku stavby ručí pouze jeden zhotovitel (PROIN projekce a realizace staveb s.r.o.), který musí dle zákona zabezpečit jak odborné vedení prováděné stavby tak to, že i když jsou na stavbě odborné firmy, které pro zhotovitele provádějí jednotlivé profese, bude tato stavba prováděna v souladu se stavebním povolením a platnými předpisy.
<{r> V případě Vašeho zájmu o některou námi nabízených činností se s důvěrou obraťe na naši stavební firmu PROIN - projekce a realizace staveb s.r.o.


Projekty rodinných domů, stavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce, zateplení rodinného domu